banner banner2 banner3 banner3 banner3
DekorHane.com ve Ziyaretçiler arasındaki Bilgi/Haberleşme Güvenliği

Wildcard SSL Certificates


DekorHane.com sipariş bölümlerinde site ile ziyaretçi arasındaki olan tüm haberleşmeler 256 bit SSL güvenlik standartında gerçekleşmektedir.

Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara ulaştığınızda internet tarayıcınızın sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. Sitemizde bu koruma tekniği uluslararası güvenlik firması Verisign tarafından sağlanmaktadır.

DekorHane.com ve Banka Arasındaki Haberleşme Güvenliği
Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. DekorHane.com’da bu güvence ile sizlere hizmetini sunar.

Kredi kartı bilgilerinin DekorHane.com’dan bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka'nın sunduğu maksimum kalitede güvenlik ile gerçekleşmektedir.

Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak DekorHane.com’da kullanılmaktadır.


DekorHane.com Site Bünyesindeki Veri Güvenliği


İnternet Sitelerinde Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. DekorHane.com’da bulunan Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri kesinlikle hiçbir suretle e-posta veya benzeri yöntemlerle bankaya aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi kesinlikle mümkün değildir.