banner banner2 banner3 banner3 banner3
DekorHane.com Site Kullanım Şartları
Güven ve gizliliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. DekorHane.com’un ayrıcalıklarından faydalanırken, aşağıdaki bilgileri de sizlere hatırlatmak istedik.

Yaş Sınırlaması
Uluslararası internet yasaları, internet sitelerinde 13 yaşının altındaki gençlerin kişisel bilgilerinin toplanmasına sınırlar getirmektedir. Bu nedenle yaşınız 13'ün altında ise, üye olurken vereceğiniz kişisel bilgiler içinde zorunlu olarak belirtmeniz gereken e-posta adresi için velinizin onayını almanızı öneririz.

Bunun haricinde, velilerinin izni olsa bile, 18 yaşından küçük kişiler DekorHane.com’dan alışveriş yapamazlar.

Üyelik
Alışveriş yapmak için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Çeşitli avantajlardan yararlanabilmeniz ve sonraki alışverişlerinizi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak son derece kolay ve ücretsizdir.

DekorHane.com’u ziyaret ettiğinizde, ziyaretinize ait genel nitelikte, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, sitede izlenen sayfalar ve bizim sitemize gelmeden hemen önce ziyaret edilen sitenin bilgisi de bulunabilir. Bu bilgiler sadece, site aktivitesini ölçmek ve sitemizi geliştirecek fikirler üretebilmek için kullanılır. Bunun haricinde, e-posta adresinize ve cep telefonunuza, yeni ürünler, indirimler ve benzeri konularda bilgi vermek için zaman zaman mesajlar gönderilir.

Alışveriş
DekorHane.com’da satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatları ve uygulanan satış koşulları, yalnızda DekorHane.com’da geçerlidir.

DekorHane.com, sitede yayınlanan fiyatları, görselleri, ürün özellikleri ve tüm bilgileri daha önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

DekorHane.com, dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. DekorHane.com, fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar.

DekorHane.com’dan alışveriş yaptığınızda, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olmaktasınız.

DekorHane.com’da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak kullanılamaz Bu sitede yer alan hiçbir materyal fonksiyonalite, DekorHane.com’un izni olmadan, başka mecralarda yayınlanamaz, kopyalanamaz ve tekrar üretilemez.

Amacımız sizlere kaliteli hizmeti en iyi ve en güvenli şekilde sunabilmektir. İyi alışverişler dileriz.