banner banner2 banner3 banner3 banner3
DekorHane.com Sipariş ve Takip İşlemleri
DekorHane.com’dan almış olduğunuz ürünler her gün, belirli aralıklarla kontrol edilmekte ve size ulaştırmak için en kısa sürede hazırlanmaktadır. DekorHane.com’da sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere sistem veri tabanımıza kaydedilmekte ve ek olarak sipariş bilginiz hem müşteri temsilcilerimize hem hizmet sunucumuza koruma altında e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

DekorHane.com Siparişinizde yer alan ürün/ürünler gönderim öncesi tekrar kalite kontrolden geçirildikten sonra size en iyi şekilde ulaşması için gerekli hazırlık testleri yapılır ve faturanız düzenlenir. Tüm bunların ardından ürününüz paketlenerek kargoya verilir.

Sipariş Verme
Siparişinizi sepete ekleyip ödeme bilgilerini girdikten sonra, Sipariş Hazırlanma aşamasında size posta yolu ile bilgi verilir ve Siparişlerim bölümünde sipariş/siparişlerinizin karşısında Hazırlanıyor ibaresini görebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme
Kredi Kartı ile ödemelerde herhangi bir olumsuzluk ile karşılaşmamanız için ilgili banka kartınızın internet üzerinden alışveriş yapmaya açık ve kullanılabilir olduğunu denetleyiniz.

Gönderim
Siparişlerinizin karşısında Gönderildi yazısını gördüğünüzde ise siparişiniz ile ilgili Kargo Takip Numarası’nın bulunduğu bilgilendirme mailisistemimizde kayıtlı mail adresinize gönderilir.

Normal şartlar altında, İstanbul içi ürün teslimatlarınız kargoya teslim edildikten sonra 24 saat içinde, İstanbul dışı teslimatlarınız ise kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye kendi sistemi içerisinde taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte genelde 2-3 gün içinde ürün teslimatları gerçekleştirilmektedir.

DekorHane.com tarafından kargoya verilen siparişinize ait Kargo Takip Numarası ve Sipariş Formu mail adresinize otomatik olarak gönderilmektedir.

DekorHane.com’dan vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu takip etmek için sisteme e-posta ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Üyelik Bilgilerim bölümünden Siparişlerim bölümüne tıklamanız gereklidir.

DekorHane.com’daSipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle ürün siparişini tarafınıza iletemiyorsa Sipariş sonrası durumla ilgili e-posta veya gerekirse telefon yoluyla haberdar edilmektesiniz.