banner banner2 banner3 banner3 banner3
DekorHane.com Ürün İade Şartları
Ürün ve/veya ürünlerin iade işlemi:

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürün iade talebinizi ürün fatura no'sunu ve ilgili sipariş numarınızı içeren bir mesajla bize bildiriniz. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi www.DekorHane.com tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (eksik ürün, hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Ve ürünü hemen getiren görevliye iade ediniz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır. Teslimat şartları bölümünde teslim alırken dikkat etmeniz gereken konuları bulabilirsiniz.

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa www.DekorHane.com iletişim adresine ulaştığı andan itibaren 7 (yedi ) gün içerisinde kargo bedeli ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan iade bedeli kadar tutar müşteriye iade edilir. İade kargo bedelinin müşteri tarafından ödenmesi durumunda iade bedelinden herhangi bir kargo bedeli düşülmeyecektir.

Kredi kartına iade bankanız tarafından yapılmaktadır. Bu süre üzerinde www.DekorHane.com' un herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır.

www.DekorHane.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün www.DekorHane.com‘ a gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 7 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Siparişinizle ilgili "Siparişlerim" bölümünde siparişin durumu "İade Edildi" olarak değiştirildikten sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.